>Wyniki sezon 2023: Lot nr 1 Sypniewo 100km 1m. Krzysztof Robakiewicz & Bartek Królikowski R.S., 2m. Joanna Dabrowski Dr.Rez., 3m. Artur, Aga Naculak, Lot nr 2 Połczyn Zdrój 125km 1m. MALEWSCY TEAM, 2m. Marek Kiedrowicz, 3m. KS23 <

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2024:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (516)
1Przemek Pomorze R.S. Brodnicapolska6 sztuk
2DREAM TEAM KASZUBYKarsin Wyb. polska6 sztuk
3Zdzisław BłocińskiWięcborkpolska6 sztuk
4Tomasz KUNISZEWSKIMiastkopolska6 sztuk
5POCzerskpolska6 sztuk
6Tadeusz KLEIN R.S. Rotgesbuttelniemcy6 sztuk
7Naculak - BednarekRaszkówpolska6 sztuk
8jan sliwałapanówpolska6 sztuk
9Ola 77 M.K. R.S.Działdowopolska6 sztuk
10Łukasz Pruski & Kacper KrzyżkowskiCzerskpolska6 sztuk
11Ewa Szubert Nowe Skalmierzyce polska6 sztuk
12PIKO 3 KOWALEWSKA WiesławaDułypolska6 sztuk
13PIKO 2 KOWALEWSKA WiesławaDułypolska6 sztuk
14Ilona RobakiewiczPłock polska6 sztuk
15PIKO I KOWALEWSKI PIOTRDUŁY 26polska6 sztuk
16HISZPAN PATRYK KIMSZALPRUDZISZKI 58 polska6 sztuk
17Janusz K. Czerskpolska6 sztuk
18MATEO 2Łubianapolska6 sztuk
19MATEO 1Łubianapolska6 sztuk
20KUFELCzerskpolska6 sztuk
21Piotr PodgórskiSadlinki 82-522polska6 sztuk
22Ewa ŁOBOZIAKPAWŁOWOpolska6 sztuk
23Andrzej WalczakChojnicepolska6 sztuk
24Bracia PRUSCY & Andrzej DziameckiCzersk/ Chełmnopolska6 sztuk
25Zofia PRUSKACzerskpolska6 sztuk
26Bartosz Jaruszewski66-460 Witnicapolska6 sztuk
27Jaruszewska Elżbieta66-460 Witnicapolska6 sztuk
28Małgorzata Rubaszewska66-460 Witnicapolska6 sztuk
29Bronisław Rubaszewski66-460 Witnicapolska6 sztuk
30Renata KIEDROWICZElsdorfniemcy6 sztuk
31Centrum Hodowlane Europa-Bartek KrólikowskiPolskapolska6 sztuk
32Grzegorz Superson76-100 Sławnopolska6 sztuk
33Kacper KiedrowiczElsdorf Oberembtniemcy6 sztuk
34MIĘKUSKIBoryszewopolska6 sztuk
35Karolina SobczykBrusypolska6 sztuk
36GLAZIKIDarłowopolska6 sztuk
37KOX 90Toruńpolska6 sztuk
38KĘSIK & CYRYS & STRUPPEKTucholapolska6 sztuk
39Justyna FORMELAGowidlinopolska6 sztuk
40Marcin FORMELAGOWIDLINOpolska6 sztuk
41Renata CZAPLIŃSKA 2Syberiapolska6 sztuk
42Renata CZAPLIŃSKASyberiapolska6 sztuk
43Tomasz Czapliński 2Syberiapolska6 sztuk
44Tomasz CzaplińskiSyberiapolska6 sztuk
45Maria Schmidt CZERSK polska6 sztuk
46Ina MUHLGroningenniemcy6 sztuk
47Reinharda & Ina MUHLGroningenniemcy6 sztuk
48Tomasz KANIA R.S. Stargardpolska6 sztuk
49Arleta Maria Kania R.S. Stargardpolska6 sztuk
50Marek BEJM 2Borowepolska6 sztuk
51Marek BEJMBorowepolska6 sztuk
52Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrójpolska6 sztuk
53Tomasz DUDEK 2Brzeskopolska6 sztuk
54Tomasz DUDEKBrzeskopolska6 sztuk
55Dagmara ChojniceChojnicepolska6 sztuk
56Mariusz i Sławomir SołdańskiBorkowo Kościelnepolska6 sztuk
57Władysław KOZŁOWSKIBytówpolska6 sztuk
58Amelia I.K.Wojciechówpolska6 sztuk
59Andżelika STAFIEJGryfinopolska6 sztuk
60Stafiej TEAMGryfinopolska6 sztuk
61Jarosław NarlochCzerskpolska6 sztuk
62Grażyna GŁAZIKToruń polska6 sztuk
63Andrzej GŁAZIKToruń polska6 sztuk
64Jens Röse 26180 Rastedeniemcy6 sztuk
65Bartek Królikowski R. S. Bożepol Wielkiepolska6 sztuk
66Ryszard SETNIEWSKIOSIEpolska6 sztuk
67Marek & Kacper Kiedrowicz Elsdorf niemcy6 sztuk
68MARIUSZ PLATAWielepolska6 sztuk
69KS 23Czerskpolska6 sztuk
70Emilia DykowskaMała Główkapolska6 sztuk
71M .M Walczak R.S.Chojnicepolska6 sztuk
72Małgorzata WalczakChojnicepolska6 sztuk
73Michał & Małgorzata Walczak R.S.Chojnicepolska6 sztuk
74Michał WalczakChojnicepolska6 sztuk
75Jan STANKAChojnicepolska6 sztuk
76Zofia STANKAChojnicepolska6 sztuk
77Bieniek Family Loftpolska6 sztuk
78Barbara Borowska Skórczpolska6 sztuk
79Team Lorkowski 2 R.S.Lünen niemcy6 sztuk
80Zbigniew BorowskiSkórczpolska6 sztuk
81Piotr WitkowskiMłyniec Drugipolska6 sztuk
82Natalia Witkowska Młyniec Drugipolska6 sztuk
83Tomasz PiekalskiSzebekowopolska6 sztuk
84Team LorkowskiLünenniemcy6 sztuk
85Żuławy TEAM Wiślinka 83-011polska6 sztuk
86Jan Nowak Warszawapolska6 sztuk