>Wyniki lotu finałowego: 1m. Marek Gadziński, 2m. Kopernik, 3m. Leszek Rogało, Kategoria AS: 1m. Leszek Rogało, 2m. KGW Czarna Woda/ MIX, 3m. Przyborski & Guss, Mistrzostwo Tradycyjne (prestiżowe) 1m. Team T. M. Ł., 2m. Marek i Kacper Kiedrowicz 2, 3m. Andrzej Bińczyk<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2021:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (360)
1R. Czechowski & M. KiedrowiczCzersk/ Elsdorfpolska6 sztuk
2Zdzisław SobocińskiLgota Wielkapolska6 sztuk
3Zbigniew BorowskiSkorczpolska6 sztuk
4dlahodowcow.Pl R. S. Krosinpolska6 sztuk
5Wardęga & Michałowski Krosin/Lohnepolska6 sztuk
6Andrzej PENKOWSKIPelplinpolska6 sztuk
7Edyta Sokolnicka-Kotmławapolska6 sztuk
8Piotr WójcickiWłościbórzpolska6 sztuk
9Ewa ŁOBOZIAKPawłowopolska6 sztuk
10Katarzyna PszczółkowskaWejherowopolska6 sztuk
11J.W NarlochCzerskpolska6 sztuk
12Krystian ChyłaRożentalpolska6 sztuk
13Po Ra PiGąbinpolska6 sztuk
14Kazimierz MalzGdańskpolska6 sztuk
15Rafał PeplińskiGdańskpolska6 sztuk
16Team MistrzówPoznańpolska6 sztuk
17Krzysztof INTEKPniewypolska6 sztuk
18Sylwia INTEKPniewypolska6 sztuk
19Dream Team KaszubyKarsinpolska6 sztuk
20Team T. M. S. Opolepolska6 sztuk
21Gładykowski KrzysztofSmętowo Granicznepolska6 sztuk
22Marek SZCZECHURASadownepolska6 sztuk
23PIKO PIOTR KOWALEWSKIOleckopolska6 sztuk
24Łukasz & Marcin 2Wrześniapolska6 sztuk
25Leszek ROGAŁORosochackiepolska6 sztuk
26Tomasz TUCHLINLiniewopolska6 sztuk
27BARANOWSKI TeamŁochówpolska6 sztuk
28Robert TOPKAPiasznopolska6 sztuk
29Krystyna MROWIECJeleśniapolska6 sztuk
30Sylwester BorysiukZłotów polska6 sztuk
31Tomasz CZAPLIŃSKISyberiapolska6 sztuk
32Gregor LorkowskiLünenniemcy6 sztuk
33Łukasz & Marcin 1Bendenstorfniemcy6 sztuk
34KHGP ŻYRARDÓW 4Budy Zaklasztornepolska6 sztuk
35KHGP ŻYRARDÓW 3Budy Zaklasztornepolska6 sztuk
36Jacek BińczykKoczałapolska6 sztuk
37Albin KwiatkowskiWięcborkpolska6 sztuk
38Kamila PlataWielepolska6 sztuk
39Marek GadzińskiWiślinkapolska6 sztuk
40Jan BochenczakPyzówkapolska6 sztuk
41KHGP ŻYRARDÓW 2Budy Zaklasztornepolska6 sztuk
42KHGP ŻYRARDÓW 1Budy Zaklasztornepolska6 sztuk
43Ewa KulikSzczecinekpolska6 sztuk
44Aldona HORONZIAK R. S. Dobrapolska6 sztuk
45Mariusz GUSSBydgoszcz polska6 sztuk
46Rajmund ChwarzyńskiZielinpolska6 sztuk
47Bartek Królikowski R.S.BOŻEPOLE wielkiepolska6 sztuk
48Andrzej BińczykŚwierznopolska6 sztuk
49marek mlodzianowskiOslonorwegia6 sztuk
50Roman SZKUDELSKIWilkasypolska6 sztuk
51Krzysztof NiewińskiWilkasypolska6 sztuk
52Lenka PertekLubasz polska6 sztuk
53Bogdan KUCKIChorzele polska6 sztuk
54Radosław MAŁOLEPSZYRadomskopolska6 sztuk
55Andrzej BieleckiKursztynpolska6 sztuk
56Marek & Kacper KiedrowiczElsdorfniemcy6 sztuk
57KopernikToruń polska6 sztuk
58Kazimierz RytlewskiCzerskpolska6 sztuk
59Mateusz WałęsaOlsztynpolska6 sztuk
60Renata KiedrowiczElsdorfniemcy6 sztuk