>Wyniki sezon 2022: Lot Finał Stavenhagen 335km 1m. Mariusz Plata R.S.Dr.Rez., 2m. Odrzutowe, 3m. Drawc & Woźniak, Mistrzostwo Drużynowe: 1m. Odrzutowe, 2m. Tomasz Czapliński, 3m. Ype HEMSTRA 1, Mistrzostwo Drużyn Kobiecych: 1m. Renata Czaplińska, 2m. Renata Kiedrowicz, 3m. Renata Kiedrowicz Dr. Rez., Klasyfikacja AS: 1m. Mariusz i Sławomir Sołdański R.S. Dr.Rez., 2m. Tomasz Czapliński, 3m. Odrzutowe<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2023:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (414)
1PLGP Krzysztof Kłos R.S. Piecepolska6 sztuk
2Barbara Borowska Skórcz polska6 sztuk
3R64Polskapolska6 sztuk
4Tomasz PiekalskiToruń polska6 sztuk
5Piotr WitkowskiToruń polska6 sztuk
6Krystyna CzechowskaCzerskpolska6 sztuk
7Renata-TomRypinpolska6 sztuk
8z SkrwilnaRypinpolska6 sztuk
9ŁYSYRypinpolska6 sztuk
10Dla UKOCHANEJRypinpolska6 sztuk
11PIKO II Wiesława Kowalewska19-400 Oleckopolska6 sztuk
12PIKO I Piotr Kowalewski19-400 Oleckopolska6 sztuk
13Andżelika STAFIEJGryfinopolska6 sztuk
14Stafiej TEAMGryfinopolska6 sztuk
15Joanna Dabrowski 26125 Oldenburg niemcy6 sztuk
16Jens Röse 2 R.S. 26180 Rastedeniemcy6 sztuk
17Ania Scheffler Wardenburgniemcy6 sztuk
18LEW-BRATToruń polska6 sztuk
19Andrzej BieleckiKursztynpolska6 sztuk
20Leszek ROGAŁORosochackiepolska6 sztuk
21Maria SchmidtCzerskpolska6 sztuk
22Sławomir CzerwinskiSITNEpolska6 sztuk
23Sławek LADAPaderborn niemcy6 sztuk
24Karol RYBIŃSKITeresinpolska6 sztuk
25Jarosław CzarzastyMińsk Mazowiecki polska6 sztuk
26Łukasz GóreckiPrzedbórzpolska6 sztuk
27ROBROYOlsztynpolska6 sztuk
28Krzysztof Robakiewicz & Bartek KrólikowskiStarożrebypolska6 sztuk
29Krzysztof Robakiewicz R.S.Starożrebypolska6 sztuk
30Kornelka Robakiewicz R.S.Starożrebypolska6 sztuk
31Ilona Robakiewicz R.S.Starożrebypolska6 sztuk
32Marek GłowackiSławnopolska6 sztuk
33Paulina J.Kudowa Z.polska6 sztuk
34KS23Czerskpolska6 sztuk
35Bartek Królikowski R.S.Bożepol Wielkiepolska6 sztuk
36Wojciech PacekBralinpolska6 sztuk
37Generał Haller R.S. Czerskpolska6 sztuk
38Janek z Gutowca R.S. Gutowiecpolska6 sztuk
39SławomirCzerskpolska6 sztuk
40Renata CzaplińskaSyberiapolska6 sztuk
41Tomasz Czapliński Syberiapolska6 sztuk
42Sylwester Borysiuk Złotów polska6 sztuk
43Bieniek Family Loft Klippaninny6 sztuk
44Team BEJM-LADA 2Borowepolska6 sztuk
45Team BEJM-LADA 1Borowepolska6 sztuk
46Jan BochenczakPyzówkapolska6 sztuk
47Aldona HORONZIAK R. S. Dobrapolska6 sztuk
48Renata KIEDROWICZElsdorfniemcy6 sztuk
49Kacper Kiedrowicz R.S. Elsdorfniemcy6 sztuk
50Team Scheffler-DabrowskiWardenburgniemcy6 sztuk
51Marek Kiedrowicz R.S.Elsdorfniemcy6 sztuk
52Krzysztof Szkolny Gold Bird Ząbkowice Śląskie polska6 sztuk
53Radosław Małolepszy Radomskopolska6 sztuk
54Jens RöseRastedeniemcy6 sztuk
55Jan KIERDZIK 2 R.S. Finnøynorwegia6 sztuk
56Jan KIERDZIK 1 R.S. Finnøynorwegia6 sztuk
57Zbigniew BorowskiSkórcz polska6 sztuk
58Mariusz I Sławomir SołdańskiBorkowo Kościelnepolska6 sztuk
59Tomasz KUNISZEWSKI Miastkopolska6 sztuk
60Tomasz Serkowski R.S. Skrzeszewo Żukowskiepolska6 sztuk
61KAMILA PLATAWielepolska6 sztuk
62MARIUSZ PLATA R.S.Wielepolska6 sztuk
63Jan STANKAChojnice polska6 sztuk
64Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrój polska6 sztuk
65Andrzej SUFRYTOlszanowo polska6 sztuk
66Adam SUFRYT Olszanowopolska6 sztuk
67Drawc & WoźniakGrzybno/ Złotniki Kujawskiepolska6 sztuk
68Małgorzata WalczakChojnicepolska6 sztuk
69Michał WalczakChojnicepolska6 sztuk