>Wyniki sezon 2021: Lot nr 1 Sypniewo 100km 1m. Łukasz Rappel, 2m. Zbigniew Borowski, 3m. Łukasz Rappel, Lot nr 2 Połczyn Zdrój 125km 1m. PIKO Piotr Kowalewski, 2m. Krystyna Czechowska R.S., 3m. Jan Kierdzik R.S.<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2022:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (354)
1Bożena BUSZKO R.S.Prabutypolska6 sztuk
2Mariusz i Sławomir SołdańskiBorkowo Kościelnepolska6 sztuk
3OdrzutowePolskapolska6 sztuk
4TOMASZ IWAŃSKIPIONKIpolska6 sztuk
5Jacek KaczorowskiZbrachlinpolska6 sztuk
6Andrzej PRUSKICzersk polska6 sztuk
7Edward Miętkiewski Wiślinka polska6 sztuk
8Michał Walczak Chojnicepolska6 sztuk
9Drawc & WoźniakGrzybno/ Złotniki Kujawskiepolska6 sztuk
10INGA Weltrowska R. S.Czerskpolska6 sztuk
11Ferster JoachimŁącznopolska6 sztuk
12Anna Witusińska R. S. Łęczycepolska6 sztuk
13Andrzej Woźnica Łęczycepolska6 sztuk
14Krzysztof & Maja WasylkówRadkówpolska6 sztuk
15Krzysztof WerachowskiSokolepolska6 sztuk
16064 Lębork Lębork polska6 sztuk
17Julia BuszkoPrabutypolska6 sztuk
18Ryszard CZECHOWSKICzersk polska6 sztuk
19STANKA JanChojnicepolska6 sztuk
20Jan TockiJaslopolska6 sztuk
21Mariusz Plata R.S. WIELEpolska6 sztuk
22Ype HEMSTRA 3Buitenpostholandia6 sztuk
23Ype HEMSTRA 2Buitenpostholandia6 sztuk
24Ype HEMSTRA 1Buitenpostholandia6 sztuk
25Adam SUFRYT Olszanowopolska6 sztuk
26Andrzej SUFRYTOlszanowopolska6 sztuk
27Robert MajchrowskiPiotrków Trybunalskipolska6 sztuk
28PIKO 2 PIOTR KOWALEWSKI19-400 OLECKOpolska6 sztuk
29Rajmund ChwarzyńskiZielinpolska6 sztuk
30Kamil ROGIEWICZKrólewopolska6 sztuk
31Piotr WÓJCICKIWłościbórzpolska6 sztuk
32Andrzej PrankeZłotów polska6 sztuk
33Mirosław i Robert JonasLęborkpolska6 sztuk
34Jarosław JADCZAKŚniadowopolska6 sztuk
35PIKO Piotr KOWALEWSKIOleckopolska6 sztuk
36Dariusz Skawiński 4Mielecpolska6 sztuk
37Dariusz Skawiński 3Mielecpolska6 sztuk
38Dariusz Skawiński 2Mielecpolska6 sztuk
39Dariusz Skawiński 1Mielecpolska6 sztuk
40Tomasz KUNISZEWSKIMiastkopolska6 sztuk
41Renata CZAPLIŃSKASyberiapolska6 sztuk
42Tomasz CZAPLIŃSKISyberiapolska6 sztuk
43Jolanta Derewecka R.SBanie Mazurskiepolska6 sztuk
44M.M.A. HORONZIAK R.S.Dobrapolska6 sztuk
45Halina NiewińskaWilkasypolska6 sztuk
46Łukasz RappelBendenstorfniemcy6 sztuk
47Piotr WitkowskiMłyniec drugi polska6 sztuk
48Jan BochenczakPyzówkapolska6 sztuk
49Marek & Kacper KIEDROWICZElsdorfniemcy6 sztuk
50Renata KIEDROWICZElsdorfniemcy6 sztuk
51GALOleckopolska6 sztuk
52Bi Turbo TeamPolskapolska6 sztuk
53Anna SiejkaChorzelepolska6 sztuk
54Bogdan Kucki 1Chorzelepolska6 sztuk
55OLR Polish MastersWieprzycepolska6 sztuk
56Bieniek Family LoftKlippaninny6 sztuk
57Reinhard & Ina MUHL 3Groningenniemcy6 sztuk
58Reinhard & Ina MUHL 2Groningenniemcy6 sztuk
59Reinhard & Ina MUHL 1Groningenniemcy6 sztuk