>Rozpoczęły się zapisy na 2020 rok. Można się zapisywać za pomocą panelu rejestracja 2020. Serdecznie zapraszam - Sebastian Ostoja-Lniski<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2020:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (402)
1Team T. M. Ł. 2 (R. S.) Murowana Goślina polska6 sztuk
2Robert Topka (R. S.)Piasznopolska6 sztuk
3Miętkiewski Edwardwislinkapolska6 sztuk
4Andrzej Woźnica Leczyce polska6 sztuk
5Witek RoznerTykocinpolska6 sztuk
6Marek i Kacper Kiedrowicz R. S. Elsdorfniemcy6 sztuk
7TARASIUK JERZYŁOSICEpolska6 sztuk
8Bartek Królikowski R. S. BOŻEPOLE wielkiepolska6 sztuk
9Grzegorz Maciejewski R. S. Koziegłowy k. Poznaniapolska6 sztuk
10Bebłowski & Dzięgielewski TeamKorszepolska6 sztuk
11TopLofts.euZielona Górapolska6 sztuk
12Piotrek Szymczak R. S. Dobrzanypolska6 sztuk
13Zbigniew RodakSzczecinpolska6 sztuk
14Yevheniy GudzWormsniemcy6 sztuk
15Robert SkowronKielcepolska6 sztuk
16Łukasz i Małgorzata KarpińscyChroberzpolska6 sztuk
17Piotr BugałaZabrzepolska6 sztuk
18Tomasz CzaplińskiSyberiapolska6 sztuk
19Adam PiwowarczykMyszkówpolska6 sztuk
20Klekociuk & MrowiecŻywiecpolska6 sztuk
21PAWEŁ MIŚKIEWICZ 1Szydłowopolska6 sztuk
22PAWEŁ MIŚKIEWICZSZYDŁOWOpolska6 sztuk
23Team T. M. Ł.Murowana Goślinapolska6 sztuk
24KGW Czarna Woda 2Czarna Woda polska6 sztuk
25KGW Czarna Woda 1Czarna Woda polska6 sztuk
26Przyborski & Guss Bydgoszczpolska6 sztuk
27Tybuś & Mateja & Sulowski R. S. Gdyniapolska6 sztuk
28Paweł GóralStara Wisłapolska6 sztuk
29Robert NiskiKwidzynpolska6 sztuk
30Krzysztof Rosinek R. S. Tczewpolska6 sztuk
31Rafał LabudaPępowopolska6 sztuk
32Marek GadzińskiWiślinkapolska6 sztuk
33Andrzej Labuda 078Mojuszpolska6 sztuk
34Waldemar Balkus Krasnopol polska6 sztuk
35Wojciech BrodzikWarszawapolska6 sztuk
36Henryk FIGIELTuchola polska6 sztuk
37Krzysztof LeszczyńskiGrudziądz polska6 sztuk
38MARIUSZ PLATA (R.S.)WIELEpolska6 sztuk
39Jarosław RakowskiOrzyszpolska6 sztuk
40Mrowiec & SzatanikJeleśniapolska6 sztuk
41Krystian MajcherBochniapolska6 sztuk
42Andrzej BińczykŚwierznopolska6 sztuk
43Sylwester OSTAPIUKSłupskpolska6 sztuk
44Kazimierz RYTLEWSKIŁUBNApolska6 sztuk
45Michał Horonziak (R.S.)Dobrapolska6 sztuk
46Radosław MałolepszyRadomsko polska6 sztuk
47Jacek BińczykKoczałapolska6 sztuk
48Adam Fusowski Gniewino polska6 sztuk
49Tadeusz KLEINRotgesbuttelniemcy6 sztuk
50MARIUSZ PLATAWIELEpolska6 sztuk
51Christian SachseBad Bibraniemcy6 sztuk
52Reinhard & Ina Muhl 6 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
53Reinhard & Ina Muhl 5 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
54Reinhard & Ina Muhl 4 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
55Reinhard & Ina Muhl 3 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
56Reinhard & Ina Muhl 2 Groningenniemcy6 sztuk
57Reinhard & Ina Muhl 1Groningenniemcy6 sztuk
58Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrójpolska6 sztuk
59Wim Snels J.R.Waalwijkholandia6 sztuk
60R.B. ten BergeSprang Capelleholandia6 sztuk
61Zdzisław LademannWejherowopolska6 sztuk
62Leszek RogałoRosochackiepolska6 sztuk
63Janusz & Mariusz Rosploch 1Drielse Weteringholandia6 sztuk
64Team SĘKOWSCYCZERSKpolska6 sztuk
65Toeller Hans JURGENElsdorfniemcy6 sztuk
66KOPERNIKToruńpolska6 sztuk
67Marek i Kacper Kiedrowicz50189 Elsdorfniemcy6 sztuk