>Rozpoczęły się zapisy na 2020 rok. Można się zapisywać za pomocą panelu rejestracja 2020. Serdecznie zapraszam - Sebastian Ostoja-Lniski<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2020:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (384)
1Andrzej Woźnica Leczyce polska6 sztuk
2Witek RoznerTykocinpolska6 sztuk
3Marek i Kacper Kiedrowicz R. S. Elsdorfniemcy6 sztuk
4TARASIUK JERZYŁOSICEpolska6 sztuk
5Bartek Królikowski R. S. BOŻEPOLE wielkiepolska6 sztuk
6Grzegorz Maciejewski R. S. Koziegłowy k. Poznaniapolska6 sztuk
7Bebłowski & Dzięgielewski TeamKorszepolska6 sztuk
8TopLofts.euZielona Górapolska6 sztuk
9Piotrek Szymczak R. S. Dobrzanypolska6 sztuk
10Zbigniew RodakSzczecinpolska6 sztuk
11Yevheniy GudzWormsniemcy6 sztuk
12Robert SkowronKielcepolska6 sztuk
13Łukasz i Małgorzata KarpińscyChroberzpolska6 sztuk
14Piotr BugałaZabrzepolska6 sztuk
15Tomasz CzaplińskiSyberiapolska6 sztuk
16Adam PiwowarczykMyszkówpolska6 sztuk
17Klekociuk & MrowiecŻywiecpolska6 sztuk
18PAWEŁ MIŚKIEWICZ 1Szydłowopolska6 sztuk
19PAWEŁ MIŚKIEWICZSZYDŁOWOpolska6 sztuk
20Team T. M. Ł.Murowana Goślinapolska6 sztuk
21KGW Czarna Woda 2Czarna Woda polska6 sztuk
22KGW Czarna Woda 1Czarna Woda polska6 sztuk
23Przyborski & Guss Bydgoszczpolska6 sztuk
24Tybuś & Mateja & Sulowski R. S. Gdyniapolska6 sztuk
25Paweł GóralStara Wisłapolska6 sztuk
26Robert NiskiKwidzynpolska6 sztuk
27Krzysztof Rosinek R. S. Tczewpolska6 sztuk
28Rafał LabudaPępowopolska6 sztuk
29Marek GadzińskiWiślinkapolska6 sztuk
30Andrzej Labuda 078Mojuszpolska6 sztuk
31Waldemar Balkus Krasnopol polska6 sztuk
32Wojciech BrodzikWarszawapolska6 sztuk
33Henryk FIGIELTuchola polska6 sztuk
34Krzysztof LeszczyńskiGrudziądz polska6 sztuk
35MARIUSZ PLATA (R.S.)WIELEpolska6 sztuk
36Jarosław RakowskiOrzyszpolska6 sztuk
37Mrowiec & SzatanikJeleśniapolska6 sztuk
38Krystian MajcherBochniapolska6 sztuk
39Andrzej BińczykŚwierznopolska6 sztuk
40Sylwester OSTAPIUKSłupskpolska6 sztuk
41Kazimierz RYTLEWSKIŁUBNApolska6 sztuk
42Michał Horonziak (R.S.)Dobrapolska6 sztuk
43Radosław MałolepszyRadomsko polska6 sztuk
44Jacek BińczykKoczałapolska6 sztuk
45Adam Fusowski Gniewino polska6 sztuk
46Tadeusz KLEINRotgesbuttelniemcy6 sztuk
47MARIUSZ PLATAWIELEpolska6 sztuk
48Christian SachseBad Bibraniemcy6 sztuk
49Reinhard & Ina Muhl 6 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
50Reinhard & Ina Muhl 5 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
51Reinhard & Ina Muhl 4 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
52Reinhard & Ina Muhl 3 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
53Reinhard & Ina Muhl 2 Groningenniemcy6 sztuk
54Reinhard & Ina Muhl 1Groningenniemcy6 sztuk
55Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrójpolska6 sztuk
56Wim Snels J.R.Waalwijkholandia6 sztuk
57R.B. ten BergeSprang Capelleholandia6 sztuk
58Zdzisław LademannWejherowopolska6 sztuk
59Leszek RogałoRosochackiepolska6 sztuk
60Janusz & Mariusz Rosploch 1Drielse Weteringholandia6 sztuk
61Team SĘKOWSCYCZERSKpolska6 sztuk
62Toeller Hans JURGENElsdorfniemcy6 sztuk
63KOPERNIKToruńpolska6 sztuk
64Marek i Kacper Kiedrowicz50189 Elsdorfniemcy6 sztuk