>Wyniki lotu finałowego: 1m. Marek Gadziński, 2m. Kopernik, 3m. Leszek Rogało, Kategoria AS: 1m. Leszek Rogało, 2m. KGW Czarna Woda/ MIX, 3m. Przyborski & Guss, Mistrzostwo Tradycyjne (prestiżowe) 1m. Team T. M. Ł., 2m. Marek i Kacper Kiedrowicz 2, 3m. Andrzej Bińczyk<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2020:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (348)
1Krzysztof INTEKPniewypolska6 sztuk
2Mateusz WałęsaOlsztynpolska6 sztuk
3Lukasz RAPPELBendenstorfniemcy6 sztuk
4Janusz & Mariusz Rosploch 2Drielse Weteringholandia6 sztuk
5WENTA TeamLuzinopolska6 sztuk
6Team Witusiński, Rzeszutek, Woźnica R.S.Łęczycepolska6 sztuk
7INGA R. S. Czerskpolska6 sztuk
8Kłos & Oleksiak 2 R. S. Piecepolska6 sztuk
9Kłos & Oleksiak 1 R. S. Piecepolska6 sztuk
10Marek NajdowskiWięcborkpolska6 sztuk
11BORYSIUK & PRANKEZŁOTÓWpolska6 sztuk
12Aleksander ŁoboziakChojnicepolska6 sztuk
13Maria Miętkiewska R.S.Wiślinkapolska6 sztuk
14Team KWIATKOWSCYWięcborkpolska6 sztuk
15Kazimierz DułakOstaszewopolska6 sztuk
16Edward Miętkiewski 2 R. S. Wiślinkapolska6 sztuk
17Adam RacławskiOsielsko polska6 sztuk
18Daniel PałaszewskiŚwiecie polska6 sztuk
19Robert Topka (R. S.)Piasznopolska6 sztuk
20Miętkiewski Edwardwislinkapolska6 sztuk
21Andrzej Woźnica Leczyce polska6 sztuk
22Marek i Kacper Kiedrowicz 2Elsdorfniemcy6 sztuk
23TARASIUK JERZYŁOSICEpolska6 sztuk
24Bartek Królikowski R. S. BOŻEPOLE wielkiepolska6 sztuk
25Tomasz CzaplińskiSyberiapolska6 sztuk
26PAWEŁ MIŚKIEWICZ 1Szydłowopolska6 sztuk
27PAWEŁ MIŚKIEWICZSZYDŁOWOpolska6 sztuk
28Team T. M. Ł.Murowana Goślinapolska6 sztuk
29KGW Czarna Woda 2Czarna Woda polska6 sztuk
30KGW Czarna Woda 1/HańderekCzarna Woda polska6 sztuk
31Przyborski & Guss Bydgoszczpolska6 sztuk
32Tybuś & Mateja & SulowskiGdyniapolska6 sztuk
33Krzysztof Rosinek R. S. Tczewpolska6 sztuk
34Rafał LabudaPępowopolska6 sztuk
35Marek GadzińskiWiślinkapolska6 sztuk
36Andrzej Labuda 078Mojuszpolska6 sztuk
37Henryk FIGIELTuchola polska6 sztuk
38MARIUSZ PLATA (R.S.)WIELEpolska6 sztuk
39Mrowiec & SzatanikJeleśniapolska6 sztuk
40Andrzej BińczykŚwierznopolska6 sztuk
41Michał Horonziak (R.S.)Dobrapolska6 sztuk
42Radosław MałolepszyRadomsko polska6 sztuk
43Jacek BińczykKoczałapolska6 sztuk
44Adam Fusowski Gniewino polska6 sztuk
45Tadeusz KLEINRotgesbuttelniemcy6 sztuk
46MARIUSZ PLATAWIELEpolska6 sztuk
47Christian SachseBad Bibraniemcy6 sztuk
48Reinhard & Ina Muhl 2 Groningenniemcy6 sztuk
49Reinhard & Ina Muhl 1Groningenniemcy6 sztuk
50Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrójpolska6 sztuk
51Wim Snels J.R.Waalwijkholandia6 sztuk
52R.B. ten BergeSprang Capelleholandia6 sztuk
53Zdzisław LademannWejherowopolska6 sztuk
54Leszek RogałoRosochackiepolska6 sztuk
55Janusz & Mariusz Rosploch 1Drielse Weteringholandia6 sztuk
56Toeller Hans JURGENElsdorfniemcy6 sztuk
57KOPERNIKToruńpolska6 sztuk
58Marek i Kacper Kiedrowicz50189 Elsdorfniemcy6 sztuk