>Trwają zapisy na sezon 2019. Przed rejestracją (panel REJESTRACJA 2019) proszę zapoznać się z nowym regulaminem. Lista uczestników będzie aktualizowana przez organizatora. Pojawił się panel gołębie 2019 gdzie na bieżąco będą wprowadzane gołębie uczestniczące w edycji 2019.<

LISTA UCZESTNIKÓW NA SEZON 2019:


Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (381)
1Wiesław GalińskiDobojewopolska2 sztuk
2Ewa i Jan Kierdzik R.SElblagpolska6 sztuk
3Marek i Kacper KiedrowiczElsdorfniemcy6 sztuk
4Marek i Kacper Kiedrowicz(RS)Elsdorfniemcy6 sztuk
5Mieczysław Szojer (R.S.) Kniewopolska6 sztuk
6SZCZEPAŃSKICzerskpolska6 sztuk
7Team SĘKOWSCYCzersk polska3 sztuk
8Sławomir OLENDER82-316 Milejewopolska3 sztuk
9INGACzersk polska2 sztuk
10Nieciag JacekTarganicepolska2 sztuk
11KOPERNIK W. WojciukToruńpolska6 sztuk
12Krzysztof Słomski (R.S.)Toruńpolska6 sztuk
13Przemek Kreft 2 (R.S.)Grabowopolska6 sztuk
14Team GPS 2Buitenpostholandia6 sztuk
15Team GPS 1Buitenpostholandia6 sztuk
16Sławomir BurekŚwiekatowopolska6 sztuk
17Krzysztof SzkolnyZąbkowice Śląskiepolska6 sztuk
18Reinhard & Ina Muhl 6 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
19Reinhard & Ina Muhl 5 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
20Reinhard & Ina Muhl 4 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
21Reinhard & Ina Muhl 3 (R.S.)Groningenniemcy6 sztuk
22Mrowiec & HankusJeleśniapolska6 sztuk
23Mariusz Tempka & M.MurańskiLachowice 1polska6 sztuk
24Harrie van BoxmeerSint-Oedenrodeholandia6 sztuk
25Jacek. K. & Marcin M. Swarzędzpolska6 sztuk
26Michał MajchrzakObelzankipolska6 sztuk
27Piwowarczyk AdrianRACIECHOWICEpolska6 sztuk
28GIEWONTPyzówkapolska6 sztuk
29MWG MazuryPopowopolska6 sztuk
30Dirk de BeerNordenniemcy6 sztuk
31Gregor Lorkowski 3 R. S. Lunenniemcy6 sztuk
32PIOTR WOJCICKIKOMIEROWKO 2/6polska6 sztuk
33GREG TEAMST. Tropezfrancja6 sztuk
34ALICEJanowopolska6 sztuk
35JKG TransportJanowopolska6 sztuk
36Adrian RakowskiMurowana Goslinapolska6 sztuk
37Janusz Mariusz Rosploch 2Drielse Weteringholandia6 sztuk
38Janusz Mariusz Rosploch 1Drielse Weteringholandia6 sztuk
39R.B. ten BergeSprang Capelleholandia6 sztuk
40Wim Snels J.R.Waalwijkholandia6 sztuk
41Jan Kosikiewicz Goleniów polska6 sztuk
42Stanisław MrówkaGdyniapolska6 sztuk
43Gocyła Sławomir Gliniana Góra polska6 sztuk
44Oleksiak Zbigniew 1Koziegłówki Kościelna 9polska6 sztuk
45Arkadiusz I Tomasz KlesinscyKoronowopolska6 sztuk
46Zdzisław LademannWejherowopolska6 sztuk
47Ryszard I Paweł MAJChełmżapolska6 sztuk
48Zdzisław MelonŻyrardówpolska3 sztuk
49Mariusz CHŁOPECKIPołczyn Zdrójpolska6 sztuk
50Krzysztof WerachowskiSokolepolska2 sztuk
51Szmaglińscy M. M. K. Chojnicepolska6 sztuk
52MARIUSZ PLATAWIELEpolska6 sztuk
53Paweł OrłowskiSianówpolska4 sztuk
54Tokarczyk & Juszczyk SKALBMIERZpolska6 sztuk
55Przemek KreftGrabowopolska6 sztuk
56Tomasz TuchlinBędominpolska6 sztuk
57A.Scheffler & J.RoseWardenburgniemcy6 sztuk
58Katarzyna i Andrzej DUDARogoźnopolska6 sztuk
59Reinhard & Ina Muhl 2Groningenniemcy6 sztuk
60Reinhard & Ina Muhl 1Groningenniemcy6 sztuk
61Henryk SZYMCZAKMaszewopolska6 sztuk
62Gregor Lorkowski 2Lunenniemcy6 sztuk
63Gregor Lorkowski 1Lunenniemcy6 sztuk
64Leszek RogałoRosochackiepolska6 sztuk
65Oleksiak Zbigniew Koziegłówki Kościelna 9polska6 sztuk
66Jan CiborskiToruńpolska6 sztuk
67Tadeusz KuźnikRusinowopolska6 sztuk
68Urszula KuźnikRusinowopolska6 sztuk