>Lot finałowy planowany jest na sobotę 21.09.2019 z m. Wittstock/ Dosse (DE). Odległość do MWG Kaszuby 373 km.<

Lista uczestników na sezon 2017:
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (190)
1Pliszka S. & Borchardt D.Czerskpolska2 sztuk
2Jacek MajerowskiCzerskpolska1 sztuk
3Jarosław GrzankowskiMaków Mazowieckipolska3 sztuk
4Tadeusz MańkuckiPinczynpolska3 sztuk
5Arkadiusz i Tomasz Klesinscy 2Koronowopolska3 sztuk
6Arkadiusz i Tomasz Klesinscy 1Koronowopolska3 sztuk
7Wiesław GalińskiDobojewo k.Człuchowapolska2 sztuk
8Skrzypczak K. i E.Czerskpolska1 sztuk
9INGACzerskpolska1 sztuk
10CIEŚLAK J.-MISIAK J.72-300 GRYFICEpolska2 sztuk
11ANDRZEJ JANUSZONEKNOWOGARDpolska2 sztuk
12Radosław ChojnowskiGrudziadzpolska1 sztuk
13Paweł MajChelmnopolska1 sztuk
14Ewa GRZONATucholapolska3 sztuk
15Jan KosikiewiczGoleniówpolska3 sztuk
16Ryszard MajChełmnopolska1 sztuk
17A.Konieczny & S.WardęgaKrosinpolska5 sztuk
18M.H.M. TEAMMianówek polska3 sztuk
19PRZYSOWA ROMAN I JANKWIDZYNpolska5 sztuk
20Wolski & Dziamecki & Lipowski & PruskiChełmnopolska4 sztuk
21Jerzy BRUCKITucholapolska5 sztuk
22Janusz WoźniakWielki Komórskpolska3 sztuk
23Jacek NieciągTarganicepolska2 sztuk
24JANUSZ KROLICZEKSULKOWICEpolska2 sztuk
25marcin wozniakzlotniki kujawskiepolska5 sztuk
26Muhl & Klein & MrówkaGifhornniemcy5 sztuk
27Małolepszy & Piszczała & KubickiRadomskopolska5 sztuk
28Sigfried FRANKELauf an der Pegnitzniemcy3 sztuk
29Wieczorek Marian & Werachowski KrzysztofRumia, Sokolepolska4 sztuk
30Gregor Lorkowski 44532 Lünenniemcy5 sztuk
31PAWEŁ SOCAŁA 2Sułkowicepolska2 sztuk
32PAWEŁ SOCAŁA 1Sułkowicepolska2 sztuk
33Andrzej i Arek SarzyńscyŁabędź/Wąbrzeźnopolska2 sztuk
34Tomasz GawinGrudziądzpolska2 sztuk
35BABIŃSKI MATEUSZ & MARIUSZ Sułkowicepolska2 sztuk
36Górecki & KiełpińskiRuda k.Grudziądzapolska3 sztuk
37Chmiel AndrzejSułkowicepolska1 sztuk
38Zdzisław MelonŻyrardówpolska3 sztuk
39Orłowski & PuzioSianówpolska2 sztuk
40Mariusz GRZONATucholapolska3 sztuk
41Buttner G i A Swarzędzpolska2 sztuk
42Szmaglińscy MMTKChojnicepolska2 sztuk
43Martyna SzmaglińskaChojnicepolska2 sztuk
44Jan CiborskiToruńpolska2 sztuk
45Janusz NytkoHIGH WYCOMBEgb2 sztuk
46Golak Józef & Fryca Eligiusz SławomirTucholapolska5 sztuk
47dariusz jurkiewiczHIGH WYCOMBEgb2 sztuk
48Sebastian Smółka Jaworznopolska2 sztuk
49Mariusz Babiński 3Sułkowicepolska2 sztuk
50Mariusz Babiński 2Sułkowicepolska2 sztuk
51Mateusz MuziołTucholapolska3 sztuk
52Mariusz Babiński 1Sułkowicepolska2 sztuk
53Rafał PokrendtPłazowopolska3 sztuk
54Marian SzklarzPiotrowicepolska3 sztuk
55Janusz ZabłotnyToruńpolska5 sztuk
56Tomasz FrycaCzerskpolska3 sztuk
57Kazimierz RytlewskiŁubnapolska3 sztuk
58Krzysztof Leszczyński Grudziądzpolska3 sztuk
59Zenon OkrajniChełmnopolska5 sztuk
60Jan BocheńczakPyzówkapolska5 sztuk
61Kopernik 2Toruń polska5 sztuk
62Kopernik 1Toruń polska5 sztuk
63A.Scheffler & J.Rose 2Wardenburgniemcy4 sztuk
64A.Scheffler & J.Rose 1Wardenburgniemcy4 sztuk
65MARIUSZ PLATA 2WIELEpolska2 sztuk
66MARIUSZ PLATA 1WIELEpolska2 sztuk