>Lot finałowy planowany jest na sobotę 21.09.2019 z m. Wittstock/ Dosse (DE). Odległość do MWG Kaszuby 373 km.<

Lista uczestników (gołębi):
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (188)
1Buttner G. i A.Swarzędzpolska2 sztuk
2Ewa & Tomasz BOBROOsiecznapolska5 sztuk
3Rafał P.Plazowopolska2 sztuk
4SKRZYPCZAKCzerskpolska1 sztuk
5INGA & BARTEKCzerskpolska2 sztuk
6 "Sylwia Jerzy Bogdanowicz - Złote Skrzydło dla Hani".23-400 Biłgorajpolska3 sztuk
7Tobiczyk BabińskiSułkowicepolska2 sztuk
8Rokowski BabińskiSułkowicepolska2 sztuk
9Kowaliczek BabińskiSułkowicepolska2 sztuk
10Hałoński BabińskiSułkowicepolska2 sztuk
11Przemysław WojciechowskiŁysomice polska3 sztuk
12Krzysztof LeszczyńskiGrudziądzpolska1 sztuk
13RYSZARD SZUBASKARBIMIERZ OSIEDLEpolska2 sztuk
14Andrzej i Łukasz PruscyCzerskpolska2 sztuk
15Krzysztof RogińskiBielkówkopolska3 sztuk
16Mariusz SzymanekStarogard Gdańskipolska3 sztuk
17Piotr Ciepliński Osiek nad Wisłąpolska2 sztuk
18Szmaglińscy MMTKChojnicepolska3 sztuk
19Henryk FIGIELTuchola polska5 sztuk
20Tuchola 2CTuchola polska5 sztuk
21Zbigniew LIPSKIJeziorkipolska3 sztuk
22Mariusz i Sławomir CERSCYGrudziądzpolska4 sztuk
23Janusz ZabłotnyToruńpolska5 sztuk
24Tuchola 1BTucholapolska5 sztuk
25Kazimierz RytlewskiŁubnapolska2 sztuk
26Andrzej i Arek SARZYŃSCYŁabędź/Wąbrzeźnopolska4 sztuk
27Mariusz ChłopeckiPołczyn Zdrójpolska3 sztuk
28Paweł GóralStara Wisłapolska5 sztuk
29Biesek & SawickiCzerskpolska4 sztuk
30PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKIWĄBRZEŹNOpolska3 sztuk
31Marek FrątczakCzarnków, Zofiowopolska5 sztuk
32A.Scheffler & J.RoseWardenburg 26203niemcy4 sztuk
33Grzegorz Rybarczyk Czarnków 64-700polska4 sztuk
34www.dlahodowcow.pl S.WardęgaKrosinpolska5 sztuk
35Gołębie Odrzutowe Pigeon-SlavkensPrudnikpolska5 sztuk
36Krzysztof RosinekTczewpolska3 sztuk
37Aleksander ŁoboziakChojnicepolska4 sztuk
38Wiesław GalińskiDebrznopolska2 sztuk
39Wysocki & WeberBYDGOSZCZpolska5 sztuk
40ORŁOWSKI PAWEŁSIANÓWpolska2 sztuk
41Robert Zabik87-100 Toruńpolska4 sztuk
42Zenon OkrajniChełmnopolska5 sztuk
43DariuszTucholapolska2 sztuk
44Bronisław MączyńskiPlewiska polska3 sztuk
45Andrzej DudekSztum-Czerninpolska5 sztuk
46Jan BocheńczakPyzówkapolska4 sztuk
47Jan CiborskiToruńpolska3 sztuk
48Adam Rafal FusowskiGniewinopolska3 sztuk
49Marian SzklarzPiotrowice polska2 sztuk
50Mariusz BabińskiSułkowice 34-125polska5 sztuk
51MARIUSZ PLATAWIELEpolska4 sztuk
52Dariusz Jurkiewiczhigh Wycombe gb4 sztuk
53Przemek WiktorowiczNowe Miastopolska2 sztuk
54Kopernik 2Toruńpolska5 sztuk
55Kopernik 1Toruńpolska5 sztuk
56Krzysztof GańskiSuleczynopolska3 sztuk